Aktualizovaný seznam dětí na školní rok 2021/2022

Ježečci – pavilon A.

Rostislav Bistrý, Eliška Fibingrová, Linda Hoštická, Julie Kapustová, Robert Klepáček, Jan Kozel, John Matheo Neukamp, Jaroslav Smoček, Marek Šťastný, Diana Elisabeth Bogorová, Adam Vališ, Denis Prokeš, Martin Hájek, Viktorie Šrůtková, Apolena Režnarová, Jan Petr Holeček, Filip Chytka, Tomáš Foukal, Emily Miklasová, Zuzana Bistrá, Štěpán Richter

 

Rybičky – pavilon B.

Aneta Režňáková, Darina Nosková, Jakub Jurečka, Peter Stanek, Mattias Augustin, Iva Blahová, Adam Doskočil, Hanuš Vilém Ferčík, Adriana Hubnerová, Žofie Juricová, Renata Letavková, Marianna Mrázová, Kateřina Novotná, Jan Snovák, Evangelína Sýkorová, Mathias Zechmeister, Tobias Zechmeister, Petr Všetička, Aneta Korčáková, Dominika Melská, Dominik Procházka, Mia Jilkova, Filip Kicl, Antonio Gualano, Kristýna Grunwaldová, Natálie Křivánková

Žabičky – pavilon C.

Zdeněk Gál, Adam Dostál, Denisa Kršíková, Nela Olivová, Milan Hoštický, Dominik Ševčík, Jan Bína, Rozálie Pavlicová, Daniel Ďurák, Tomáš Černý, Veronika Ševčíková, Madlen Létalová, Meda Brandštetrová, Vojtěch Svoboda, Thea Dvořáková, Adam Jedlička, Alexej Kejsár, Jan Kondlla, Tobiáš Pěček, Adéla Olejníková, Jakub Bartoloměj Šilhan, Aneta Hrabalová, Kateřina Viktorie Šošková, Nela Wieczorková, Lucas Burian, Eduard Mráz, Marek Hubáček, Rozálie Nowak

Veverky – pavilon D.

Daniel Fibingr, Adam Drtílek, David Brejcha, Sebastian Jiří Horák, Jana Ježková, Ellen Juračková, Sofie Kurek, Beáta Mynarčíková, Karolína Najbrtová, Jakub Stanek, Amálie Vlková, Rozálie Vodová, Vojtěch Suchomel, Mikuláš Pěček, Emílie Matyášová, Nina Rychlíková, Emma Augustin, Tereza Pochylá, Anita Chládková

Kuřátka – pavilon E.

Viktorie Ponomarenko, Michal Štockmann, Jakub Tabačár, Bibiana Barátová, Damián Pajpach, David Hauser, Adam Vaníček, Matěj Navrátil, Samuel Tvrdý, Beáta Dostálová, Matias Grabmüller, Zuzana Celnarová, Kryštof Drobilič, Eliška Hanesová, Daniel Sedrik Balga, Matěj Bartoš, Sýkora Heřman