Twigsee v naší mateřské škole…

žení rodiče,

V loňském roce jsme zkoušeli zavést do informační kanál (Safy2), který se ale ukázal, že nebyl dostupný pro všechny rodiče a jejich mobilní systémy.

Proto naše školka přechází na nový administrativní a komunikační systém – aplikaci „Twigsee“www.twigsee.com. Narůstá administrativní práce pedagogů i provozu školy, proto ji částečně převedeme do elektronické formy. Důvodem je nejen úspora času, ale i ohleduplnost k přírodě. Také chceme sjednotit a zpřehlednit způsoby komunikace s rodiči. Třídy nadále nebudou využívat jiné komunikační cesty a vy nebudete muset důležité a zajímavé informace nikde hledat.

Aplikace bude spuštěna v průběhu července nahradí předešlé formy. Dostanete mailem zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat vaše dítě/děti. Twigsee nám vzájemně usnadní rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky, aktuality, ale i omluvy budete mít hned a vždy přístupné u sebe.

Další výhodou bude omlouvání a odhlašování z docházky. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit.

Postup

  • Během července Vám ze systému dorazí email s odkazem pro vytvoření hesla a instrukcemi pro nainstalování aplikace do telefonu. Po stažení povolte aplikaciTwigsee zasílání notifikací, aby Vám všechny informace přicházely ihned.
  • Na email Vám také dorazí odkaz s interaktivním formulářem pro aktualizaci a digitalizaci osobních údajů. Ten prosím vyplňte – vše se pak propíše rovnou do naší matriky a systému (jde především o informace k vyzvedávání, kontakty, alergie, apod.)
  • Celý proces spuštění a orientace v samotné aplikaci je vysvětlený v tomto krátkém
  • https://youtu.be/tCFKFLinMss

Doufám, že vám bude nový systém „vidět svou ratolest“ vyhovovat a budeme si společně blíž.